Legion Bydlin 1:0 A.P. Przebój II Wolbrom
Piliczanka II Pilica 1:4 Wielmożanka Wielmoża

Odtwarzacz

Aktualności

VIII kolejka

• autor: Marcin, 2014-09-25 20:43

W sobotę o godzinie 16:00 Centuria rozegra mecz ósmej kolejki a-klasy z aktualnym liderem - A.P. Przebój Wolbrom.

Drużyna z Wolbromia w tej rundzie wygrała wszystkie dotychczasowe mecze i straciła tylko cztery bramki. W sobotnim spotkaniu faworyt może być tylko jeden i niestety nie jest to drużyna Centurii. Liczymy na dobry występ naszej drużyny i kto wie może pierwsze stracone punkty Przeboju za co wszyscy trzymamy mocno kciuki.

Zbiórka zawodników o godzinie 15:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz.

• Komentarzy [5]
  • czytano: [539]

autor: ~KIBIC 2014-09-27 21:31:26

avatar Panowie rozegraliście super mecz ,szkoda że nie wygraliście a była realna szansa gdyby Norbert wykorzystał w pierwszej połowie 100% okazje ,ale czasami tak bywa .gratulacje dla calej drużyny walka przez 90 minut wielki SZACUN! Dodatkowo gratulacje dla Piaska ktory biega,rozgrywa i jest jest wszędzie widać że rwrócił do formy -Piasek tak trzymać!

autor: ~kibic 2014-09-29 11:13:05

avatar Należy tylko dodać że najsłabszy na meczu był sędzia główny. Drugą żółtą kartkę Mateusz dostał tylko dlatego że T Kulawik raczył beknęć i to wystarczyło. Teraz dostanie ze trzy mecze zakazu. A swoją drogą po byłym pierwszoligowcu należało by się spodziewać jakiegoś wzorca. Ale dosyć narzekania. Mecz Centurii najlepszy w tym sezonie. Serce rośnie jak patrzy się na waszą grę. Tak trzymać.

autor: ~anonim 2014-09-30 21:41:46

avatar Panowie chyba jaja sobie robicie tylko Kulawik grał i 4 gości z podstawy a reszta B klasa a wy mówicie że najlepszy mecz centuria zagrała!Co wy macie za poziom że sie tak ekscytujecie przebój wszystkie mecze wygra nie ma dla nich przeciwnika a wy jesteście jak do tej pory jednym z najgorszych drużyn w a klasie.

autor: ~były zawodnik 2014-10-01 19:39:13

avatar do anaonima aleś głupi. przyjdź na trening a potem zagraj - maruderze, swiędo

autor: ~anonim 2014-10-02 04:51:20

avatar najlepszym komentarzem dla anonima bedzie brak komentarza ...